Biz Kimiz ?

TuristRail.com sitemizi mükemmel hale getirmek için yıllar boyunca SEO çalışmalarında Turizm ve Seyahat sektöründe tecrübelerinden deneyim elde ettik. Dil bilgimiz ve turizm şirket tecrübelerimiz ile bizi bu sektörde ön plana çıkarıyor. 

Sitemizin genel kadrosu 3 kişiden oluşmaktadır, birbirinden deneyim kazanan ve bu tecrübelerini aralarında aktaran ve pratiğe koyan geleceğin turizmcileri. Bir çok yabancı ve yerli sektörlerde beraber çalışıp SEO çalışmalarını mükemmel hale getirmişlerdir:

Ekibimiz

Emin Bilge

Emin Bilge - SEO Optimizer, Genel Yönetici
SEO Optimizer, Genel Yönetici

İstanbul doğumlu, İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar Mühendislik mezunu. SEO çalışmalarında tecrübeli, bir çok site yönetmiş ve profesyonel hayatında yabancı ve yerli projelere imza atmıştır. 6 yıllık deneyim ile elde ettiği bilgi birikimlerini mükemmel hale getirmek için araştırmış ve pekiştirmiştir. Turizm sektöründe araştırmalarını sürdüren Emin Bilge sizlere daha önce deneyimlemediğiniz seyahat destinasyonları ve turizm haberlerini en iyi ve en dürüst şekilde size sunmaya hazır. Taha

Furkan Güler

furkan guler
İçerik Üreticisi, Yazar

İstanbul Doğumlu, İstanbul Kültür Üniversite Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu. Turizm sektöründe seyahat acentalarında ve otellerde çalışıp bu sektörde deneyim kazanmıştır. Turizm sektöründe 7 yıllık tecrübeden elde ettiği deneyimlerini sürekli pratiğe koymayı bilen, hayatını turizm ve seyahat sektörüne adamıştır. SEO çalışmalarında turizm ve seyahati yakından takip etmiştir. En tarafsız ve en dürüst makaleleri ile sizlere rotanızda yardımcı olmaya hazır.

Furkan Varlı

furkan varli
İçerik Üreticisi, Yazar

Fransa Orléans doğumlu, İstanbul Marmara Üniversitesi Fransızca öğretmenliği mezunu. Hayatının bir kısmını Fransa’da geçirmiştir. Seyahat Acentalarında ve Otellerde elde ettiği tecrübeleri sizlere profesyonel bir şekilde sunmaya hazır. 5 dil öğrenmiş ve bu dilleri pratikte kullanmıştır (Latince, İspanyolca, Fransızca, İngilizce, Türkçe). Sürekli seyahat edip ve bir çok ülkenin tarihini araştırmıştır. 6 yıllık turizm tecrübesiyle ve 5 yıllık öğretmenlik deneyimiyle bütün bilgilerini ve telaffuzunu mükemmelleştirilmiş aynı zamanda geniş bir görüş açısına sahiptir.

Ne yapıyoruz ?

Kadromuzun bilgi ve tecrübe birikimleriyle Turizm ve Seyahat sektöründe ki en doğru ve en güncel haberleri sizlere aktarıyoruz. Buna yanı sıra hayatınızı kolaylaştırmak adına oluşturduğumuz kategorilerde, dünyanın her kıtaların ülkesine rotasyon ve destinasyon tavsiyelerimiz ile sizleri ülkelerin en güzel sezonlarından, tarihi şehirlere, sokak yemeklerin ve kültürlerine kadar aktarmaya çalışıyoruz. Tatiliniz veya dünya turunuzu daha güzel hale getirmek istiyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise, o zaman en doğru ve en iyi yerdesiniz. Profesyonellerden oluşan ekibimizin bilgi ve tecrübeleri sayesinde, tatiliniz hakkında endişe veya merak ettiğiniz hiç bir konu kalmayacak. Verdiğimiz seyahat tavsiyeleri ile birlikte tatilinizi rahatça ve cebinizden fazla para harcamadan geçirmeniz mümkün olacak. Haberlerimiz en güncel olup sizlere en son keşiflerden, otellere, tekne turları ve tarihi mekanlara kadar haberdar tutacağız, bu bilgileri ilk elden alıp sizlere en hızlı şekilde sunmak için profesyonel ekibimizin dil bilimi sayesinde en uygun ve akılda kalır hale getirip sizleri bilgilendirir. Bununla birlikte hava limanları ve uçakların hakkında bilmeniz gereken her şeyi aktaracağız. Eğer Turizm sektöründe herkesten önce bilgiye ulaşmak ve kaynağınızın doğru, dürüst ve açık olmasını arzuluyorsanız TuristRail.com sizin için en uygun ve en iyi site.

Amacımız

Sizlere unutamayacağınız seyahatleri en uygun ve sorunsuz şekilde nasıl yapabileceğinizi göstermek. Turizm ve seyahat sektöründe yıllarca deneyim kazanmış uzmanlarımızın tavsiyeleriyle tatillerinizi daha uygun ve daha eğlenceli hale getirerek unutamayacağınız deneyim yaşatmak. Vizelerinizi nasıl daha hızlı alabileceğinizi göstermek gibi ipucu ve tavsiye vererek seyahatiniz kolaylaştıracağız. Turizm haberciliğine çok özel bilgiler getirerek bu sektöre bir ilk atacağız. Herkesten önce özel haberleri, tarihi buluntuları, yeni seyahat rotaları ve röportajlarımız ile sizlere ışık tutup kafalarınızda ki sorulara cevap vereceğiz.